Aed

Meie aed

Meie aed on tõeline oaas looduses, mille ilu võib nautida igal aastaajal. Kevadel ärkab aed ellu tuhandete tulpide õitsemisega, mis loovad imelise värvikireva vaiba. Seejärel saabub rododendronite õitsemisaeg, kus igaüks võib imetleda nende ilu männimetsa all. Okaspuude kollektsioon ja erinevate põõsastega looklevad istutusalad on kahtlemata aia üks vaatamisväärsusi. Suve saabudes ärkab ellu järgmine aiaosa, kus roosid õitsevad oma täies ilus. On palju istumiskohti, kust nautida vaateid männimetsale, suurele tiigile ja haljasaladele. Aed laiub kahel hektaril ja pakub aastaringselt silmailu.

Aia võimalused

Meie aed pakub mitmeid erinevaid võimalusi ajaveetmiseks ja lõõgastumiseks. Üks lemmiktegevusi on kindlasti pikniku pidamine roheluses. Meil on mitmeid sobivaid kohti, kus võite piknikuvaiba laotada ja nautida head toitu ja jooki. Lisaks sellele korraldame aias üritusi, nagu firmaüritused ja õpitoad, kus saab osaleda erinevatel tegevustel ja õppida uusi oskusi. Aias saab teha fotosessioone, kus on taustaks kaunid lillepeenrad ja rohelus. See on ideaalne koht, kus veeta kvaliteetaega pere ja sõpradega. Aeda on võimalik külastada nii iseseisvalt kui koos juhendajaga. Pakume teraapilist aiakülastus juhendajaga, kus keskendume erinevate meeltega looduse tajumisele, mis aitab parandada füüsilist ja vaimset tervist. Taimesõbrad saavad aeda külastada koos giidiga, kes tutvustab aiakujundamise põhitõdedesid, liigirikast taimekollektsiooni ja erinevaid hooldusvõtteid.

Aia areng

Meie aed on meie looming, mis kasvab koos meiega. Igal aastal lisandub uusi istutusalasid, puhkekohti ja erinevaid võimalusi ajaveetmiseks. Sel kevadel jätkame kõige suurema väljakutsega Jaapani aiaosa rajamist. See saab olema hektari suurusel alal ja on senistest plaanidest kõige põnevam. Meie aed on pidevas muutumises ja arenemises ning me naudime seda protsessi.