Sisemise rahu ruum

Loodusteraapia

Loodusteraapia eesmärk on aidata teil läbi looduse tunnetamise saavutada oma seesmine tasakaal, rahustada meeli ja maandada pingeid. Läbi selle kogemise on võimalik astuda nö. ratta pealt maha ja leida lahendusi, mis enne ei olnud nähtavad. Töötame koos eesmärkide nimel, et saavutada harmoonia ja tasakaal.

Coaching

Lahenduskeskne coaching on tõhus ja struktureeritud meetod, mille eesmärk on aidata Teil saavutada oma eesmärke ja lahendada probleeme, keskendudes oma tugevustele ja ressurssidele. Selle meetodi põhiolemus seisneb selles, et koostöös keskendutakse tulevikule ja aidatakse leida sobivaid lahendusi, mis põhinevad varasematel kogemustel. Kasutame mitmeid erinevaid tehnikaid ja meetodeid.

Juhendatud meditatsioon

Juhendatud meditatsioon on meditatsioonitehnika, kus teid juhendatakse samm-sammult, saavutamaks sisemine rahu, selgus ja vaimne tasakaal. Kasutame helisid, visuaalseid juhiseid või kehateadlikkuse harjutusi, et aidata keskenduda oma hingamisele ja kehalistele aistingutele ning vähendada mõtete hajumist. Viime meditatsiooni läbi erinevates vormides, nagu tähelepanelikkusmeditatsioon või visualiseerimismeditatsioon. See on laialdaselt kasutatav vaimse ja füüsilise heaolu praktika ning seda võib teha üksi või grupis, kasutades muusikat või looduse helisid.