Meist

Läbi sügava kogemise, loome visuaalselt harmoonilist ja rahulikku aeda, mis viib sisemise rahuni.

Tere, mina olen Marje. Olen pühendunud juba kakskümmend aastat sellele, et luua koht, mis tänapäeva kiire elutempo ja stressi tingimustes omaks teraapilist mõju. Minu eesmärk on pakkuda Teile võimalust leida hetk iseendale ning taastada vaimne ja emotsionaalne tasakaal. Loodan, et minu loodud koht aitab leida rahu ja harmooniat ning  saavutada parema elukvaliteedi.

Olen teraapilise aia looja, coach ja nõustaja. Minu kirg on aidata teil parandada vaimset tervist ja heaolu. Selleks olen loonud meditatiivse aia, kus saab lõõgastuda, mediteerida ja luua ühendust loodusega.

Lisaks aiale pakun  individuaalset nõustamist ja coachingut, aitan leida uusi lahendusi,  mis parandavad  üldist heaolu ning aitavad  leevendada stressi ja pinget. Ma keskendun teie individuaalsetele vajadustele ja eesmärkidele ning aitan  leida tee heaolu ja õnne saavutamiseks.

Ma ei tegele sellega üksi – minu abikaasa Margus on olnud minu kõrval juba 30 aastat, aidates  taustajõuna ellu viia meie visiooni. Tema toetus ja panus on olnud hindamatu ning meie koostöö on aidanud meil jõuda sinna, kus oleme täna. Oleme tänulikud, et saame koos pakkuda teile võimalust leida rahu ja tasakaalu.

Marje & Margus

Eesmärk

Minu eesmärk on luua positiivseid muutusi Teie elus ning aidata leida tasakaalu ja rõõmu igapäevaelus.

Visioon

Minu visioon on luua ilus ja rahulik keskkond, kuhu saate tulla mediteerima, mõtisklema ja loodusega ühendust võtma.

Väärtused