Jaapani aed

Meie käesolev projekt

Sel kevadel jätkame Jaapani aia osa rajamist. Suur töö on selles osas juba tehtud: tiik rajatud, maa planeeritud. Nüüd veel tuua ja paika panna suured kivid, rajada teed ja istumiskohad ning paika panna taimed. Meie visioon on luua ilus ja rahulik keskkond, kuhu saate tulla mediteerima, mõtisklema ja loodusega ühendust võtma. Praegused Jaapani aia pildid on laenatud internetist, et saaksite näha milline näeb välja Jaapani aed. Kohe varsti hakkame lisama pilte oma töödest.

Eesmärk

Aed kujundatakse pakkuma rahulikku ja rahustavat õhkkonda, kus on looklevad teed, on kivilaternad, koi tiigid ja hoolikalt pügatud puud. Aeda ümbritseb männimets, mis loob loodusliku tausta ning pakub lisavõimalusi lõõgastumiseks ja järelemõtlemiseks. Meditatsiooni kaasamine aiakujundusse on meie visiooni põhiosa. Loome spetsiaalsed meditatsioonialad, kus külastajad saavad istuda ja mõtiskleda. Nendel aladel on mugavad istumiskohad ning vee ja kivide rahustav olemus aitab kogemust veelgi täiustada. Samuti plaanime tulevikus korraldada väikseid ja eksklusiivseid kontserte ja kultuuriüritusi.

Põhimõte

Oleme konsulteerinud Jaapani aiakujundajatega tagamaks, et aed oleks autentne ja truu Jaapani traditsioonilistele kujundus põhimõtetele. Kasutame traditsioonilisi tehnikaid ja materjale, sealhulgas hoolikalt valitud taimi ja kive, ning loome harmoonilise tasakaalu vee, kivide, taimede ja ehitiste vahel.